Joie i-Gemm 3

Celkové hodnocení
Upevnění do vozu:
Upevnění dítěte:
Pohodlí:
Údržba:
Kvalita zpracování:
Koupil bych znovu:

Srovnání cen

Joie i-Gemm 3 Porovnat nabídky

Recenze autosedačky Joie i-Gemm 3

Máte zkušenosti s touto autosedačkou?

Napište recenzi

Podrobnosti o Joie i-Gemm 3

Autosedačka i-Gemm™ 3

Vylepšená verze úspěšné i-Gemm™ 2! Bezpečná a komfortní autosedačka splňující nejnovější a nejpřísnější současný standard pro dětská zádržná zařízení. V krásném designu se skrývá nesmírně pohodlné a bezpečné místo pro přepravu dětí v automobilu. Nyní ještě bezpečnější, komfortnější a s vylepšenou ergonomií.

Maximální bezpečí - Bezpečnostní prvky autosedačky splňují a přesahují požadavky současného nejpřísnějšího standardu, kterým je ECE R129/03 (i-Size).
Nádherný design - Kromě nekompromisních bezpečnostních vlastností potěší autosedačka i milovníky designových výrobků.
Dokonalý komfort - i-Gemm™ 3 obsahuje nové výplně a novou dělitelnou vložkou s vylepšenou ergonomií, díky které průběžně přizpůsobíte prostor autosedačky rostoucímu dítěti.
Dlouhá výdrž - i-Gemm™ 3 je schválená do 85 cm a 13 kg. Jedná se o jedno z největších vajíček na trhu a poskytne tak dítěti ochranu až do chvíle, kdy bude připraveno přejít do pokračovací autosedačky.
Bleskurychlá instalace - i-Gemm™ 3 nakliknete na předem připravenou ISOfixovou základnu během vteřiny a můžete vyrazit. V případě použití báze i-Encore™ můžete využít její otočnou funkci a také později pokračovat s nástavbou i-Harbour™.

klíčové vlastnosti: součást bezpečnostního systému i-Size (ECE R129/03) pro děti od 40 do 85 cm (do 13 kg) Tri-Protect™ - hlavová opěrka se skládá ze 3 vrstev různých materiálů pro špičkovou ochranu hlavy při nárazu patentovaná vrstva Intelli-Fit™ pro nekompromisní ochranu proti bočnímu nárazu Grow Together™ systém umožňuje nastavení výšky pásů a podhlavníku zároveň ergonomická rukojeť s pohodlným úchytem nastavitelná do několika pozic plně odnímatelná vnitřní vložka 3bodové pásy s polstrováním zatažitelná a odnímatelná sluneční stříška s uzavíratelnou ventilací tvar skořepiny umožňuje houpání, nebo stabilní pozici pro odpočinek kompatibilní s většinou kočárků Joie možnost instalace do vozidla pomocí ISOfixových základen - i-Base™ Encore, i-Base™ Advance, i-Base™ (dokupují se samostatně), nebo 3bodového pásů automobilu na základně i-Base™ Encore lze autosedačku otáčet a následně nasadit i pokračující autosedačku i-Harbour™ při instalaci na bázi i-Base™ Advance lze polohovat sklon autosedačky snímatelný a pratelný potah látky s ochranou UPF 50+
specifikace:
proti směru jízdy: 40-85 cm, od narození do 13 kg schváleno dle: ECE R129/03 i-Size TÜV certifikace pro použití v letecké přepravě rozměry produktu: 66 x 43,5 x 58,5 cm váha produktu: 4,85 kg~~~